Zastanów się, czy kupujesz markowe produkty, dlatego że zależy Ci na metce, luksusowym znaczku, czy może na wyjątkowej jakości oraz materiałach ze sprawdzonego źródła? Jak się okazuje, na świecie jest wielu miłośników mody, dla których liczy się tylko zaszpanowanie w torebce od Chanel, czy butach od Calvina Kleina. Jest to na tyle ważne, że zadowolą się sprawną imitacją, byle tylko zaznaczyć swój prestiż. Nie każdy zna się na tyle modzie, aby rozpoznać oryginał od podróbki, ale na pewno każdy pozna logo popularnego domu mody.  Nie ma w tym nic złego, że kogoś nie stać na drogie ubrania i galanterię, ale jest wiele złego w świadomym kupowaniu imitacji. Jest to tylko puste zaspokajanie swojej próżności i udział w kradzieży!

Pamiętacie akcję „You can’t fake!”, będąca głosem projektantów zbulwersowanych falą podróbek napływającą ze Wschodu? Mają prawo być niezadowoleni, w końcu kradnie się ich autorskie pomysły, które są własnością intelektualną. Także nie kupujcie podróbek!

Torebki mają ciekawe linie, kolory, a co najważniejsze są oryginalne. Mamy tylko nadzieje, że nikt nie wpadnie na pomysł, że i je kopiować.